Sport

Befason Katie: Seksi me Riisen ishte…


Publikuar më:


Në librin e saj të ri, Price ka shkruar për shumë gjëra, ndër to edhe për lidhjen me Riisen.

Ajo iu është referuar norvegjezit si “Mr. X”, por “The Sun” ka arritur të zbulojë se bëhet fjalë pikërisht për Riisen, përcjellë “Lajmi.net”.

Katie ka shkruar që një ndër shkaktarët më të fortë për ndarjen nga norvegjezi ishte pikërisht përformanca e tij e dobët në shtrat.

Ajo e ka vlerësuar me notë shumë të ulët seksin me mbrojtësin e majtë.

Katie-Price-boobs Katie+Price+Makeup+False+Eyelashes+qa07sPD18V5x

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6

Comments
To Top