Lajme

Basha urim për Krishtlindjen: Zoti e bekoftë Shqipërinë dhe shqiptarët


Publikuar më:


Lulzim Basha

“Nga zemra ju uroj të gjithë besimtarëve të krishterë Gëzuar Krishtlindjen. Zoti e bekoftë Shqipërinë dhe shqiptarët kudo ku janë!”, shkruan Basha në një status në faqen e tij zyrtare në rrjetin social Facebbok.

.

Comments
To Top