Lajme

Basha pyet Ramën: Aerodromet e drogës nga frika e policisë i ndërtuan?


Publikuar më:


Rama-Basha, Ilustrim

Në një postim të shkurtër në Facebook, Basha ka nënvizuar deklaratat kyçe, të cilat i cilëson mashtrime të radhës.

Postimin e ka shoqëruar dhe me një foto të Ramës.

Thagma nga monologu i perjavshem i #EdMashtruesit:

1.Siperfaqja me droge u rrit 5 here ne krahasim me vjet, por ka me pak droge

2. Trafikantet mbollen faren vietnameze nga frika e policise. Edhe aerodromet e droges nga frika e policise i ndertuan??? #Shqiperia me mire pa Edi Ramen.

.

Comments
To Top