Sport

Barcelona transferon futbollistin që e “urrejnë” tifozët kosovarë (FOTO)


Publikuar më:


Katalanët tani janë hedh në sulm për një tjetër mbrojtës nga Ballkani.

“The Sun” shkruan se skuadra që drejtohet nga Luis Enrique, është një hap larg nënshkrimit me mbrojtësin e Chelsea, Branislav Ivanovic, përcjell lajmi.net.

Ivanovic është 32 vjeçar dhe këtë edicion ka humbur pozitën e titulluar të Chelsea,

Barcelona është vënë në kërkim të një mbrojtësi të krahut të djathtë, pozitë që i ka nxjerrë shumë telashe që nga largimi i Dani Alvesit në drejtim të Juventusit.

Dhe këto probleme katalanët mendojnë se mund t’i zgjedhin me mbrojtësin serb, i cili ka disa vite që luan në nivele të larta./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top