Sport

Barcelona-Real Madrid, ky është lajmi i fundit


Publikuar më:


“Los Blancos” kanë momentalisht 37 ndeshje pa humbje në La Liga.

Realin e ndajnë vetëm edhe dy ndeshje tjera nga barazimi i rekordit të Barcelonës, që edicionin e kaluar kishte bërë 39 takime pa disfatë, përcjellë “lajmi.net”.

Skuadra e Zinedine Zidane nuk do ta ketë lehtë, edhe pse e ndajnë vetëm edhe dy ndeshje nga ky rekord.

Kjo pasi që në xhiron e radhës, Reali luan kundër ekipit të rrezikshëm, Sevillas. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top