Lajme

Bahtiri uron Thaçin: Jo të jeni kukull, por kryetar i qytetarëve (VIDEO)


Publikuar më:


p-euml-r-hir-t-euml-kosov-euml-s-e-inati-t-euml-armiqve-agim-bahtiri-fton-opozit-euml-n-t-euml-shkojn-euml-te-presidentja_hd

Agim Bahtiri, kryetari i Mitrovicës e ka uruar presidentin Hashim Thaçi për pozitën e re.

“Mendoj se do të kemi bashkëpunim të fuqishëm për t’i çuar proceset përpara, mendoj se ai është njeri i zgjedhur dhe mendoj se do të bëj lëvizje pozitive dhe jo të jetë kukull por të jetë kryetar i qytetarëve”.

Bahtiri këto komente i ka bërë në përurimin e fabrikës së qelqit në Mitrovicë, ku ka marr pjesë edhe presidenti Hashim Thaçi, i cili shihet tek qeshet pas urimit te Bahtirit, njofton Klan Kosova.

Comments
To Top