Lajme

Babai i të dyshuarit për vrasjen në Mitrovicë nuk është këshilltar i Veselit


Publikuar më:


Mitrovicë, Policia

Esat Beqiri, është staf i përhershëm i Kuvendit të Kosovës dhe mban pozitën e zyrtarit të lartë për pagesa, mëson lajmi.net.

Policia ka konfirmuar se ka arrestuar një person të dyshuar për vrasjen e 21 vjeçarit dhe ai, sipas burimeve brenda saj, ai është i riu Valdrin Beqiri, i cili është i dyshohet se ka kryer edhe vrasjen. /Lajmi.net/

.

Comments
To Top