Lajme

Arrin në Kosovë pasardhësja e Skënderbeut


Publikuar më:


Ka arritur në Kosovë pasardhësja e heroit kombëtar shqiptar, Skënderbeu, Sofie Kastrioti.

Stërmbesa e Skënderbeut është pritur nga përfaqësues të institucioneve të Kosovës dhe kryesuesi i këshillit të HardhFest, Emrullah Spahiu.

Ajo u prit edhe nga përfaqësues të StoneCastle, partnerit gjeneral të festivalit.

Vet Sofia u shpreh shumë e ngazëllyer që po qëndron në Kosovë dhe për faktin se do të jetë pjesë e HardhFest 2016.

“Jam e ngazëllyer dhe shumë e lumtur që jam në Kosovë dhe që do të jem pjesë e HardhFest”, u shpreh ajo, transmeton Klan Kosova.

Comments
To Top