Lajme

Arrestohet zyrtari ligjor në Stacionin e Autobusëve


Publikuar më:


Deri tek ky arrestim raportohet se erdhi pas një kacafytje në mes të tij dhe  përfaqësuesit të punëtorëve Shyqeri Abazi, njofton Klan Kosova. Policia ka kontrolluar edhe veturën e tij.

Comments
To Top