Lajme

Arrestohet personi që vodhi 500 euro në pikën e derivateve në Shtime


Publikuar më:


Ngjarja ka ndodhur me  18.09.2016 rreth orës 03:10 minuta në pompën e derivateve në fshatin Gjurkovc, kur i dyshuari,  K.M. (m/ sh/k  24 vjeç) në bashkëpunim me një të dyshuar tjetër, kanë hyrë me forcë në pompën e derivateve  dhe  nën kërcënim të armës nga viktimat kishin marrë  500  Euro , ku pastaj janë larguar nga vendi i ngjarjes.

Hetuesit policor pas një kohe kanë gjetur veturën e të dyshuarave të cilën e kishin braktisur si dhe disa prova materiale lidhur me këtë rast.

Pas intervistimit,me urdhër të prokurorit ndaj të dyshuarit  është shqiptuar masa e ndalimit policor për 48 orë.

Comments
To Top