Ferizaj

Arrestohet i dyshuari për grabitje në Ferizaj


Publikuar më:


Hetuesit e stacionit policor të  Ferizajt, kanë arrestuar sot,  F.A (M/Sh/K. 27 vjeçar), i dyshuar për grabitje.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 19:00, në njërën nga rrugët e frekuentuara të qytetit të Ferizajt.

Me këtë rast, i dyshuari,  me forcë ia ka grabitur nga qafa një zinxhirë ari viktimës (femër), dhe ka ikur në drejtim të panjohur.

I dyshuari është intervistuar në prani të avokatit mbrojtës, ndërkaq me urdhër të Prokurorit,  i njëjti dërgohet në mbajtje për 48 orë.

To Top