Ferizaj

Arrestohet i dyshuari në Ferizaj për posedim të substancave psikotrope dhe analoge


Publikuar më:Një person është arrestuar mbrëmjen e se enjtes rreth orës 22:00 në rrugën “Dëshmorët e Kombit”, në Ferizaj.
Sipas një njoftimi të policisë bëhet e ditur se i dyshuari ishte i kërkuar për veprën penale ‘’Posedim i narkotikëve, substancave psikotrope dhe analoge’’.


Një person është arrestuar mbrëmjen e se enjtes rreth orës 22:00 në rrugën “Dëshmorët e Kombit”, në Ferizaj.
Sipas një njoftimi të policisë bëhet e ditur se i dyshuari ishte i kërkuar për veprën penale ‘’Posedim i narkotikëve, substancave psikotrope dhe analoge’’.

To Top