Ferizaj

Arrestohen dy të mitur për posedim të narkotikëve


Publikuar më:


Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në Ferizaj, janë arrestuar dy të dyshuar të mitur, pasi që gjatë kontrollit tek të njëjtit janë gjetur dhe konfiskuar dy qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë.

Policia njofton se me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt.

Comments
To Top