Lajme

Arrestohet avokati i njohur i Tiranës


Publikuar më:


Arrestim, Ilustrim

Avokati ka qenë me makinë në momentin që policia e ndaloi dhe e shoqëroi për në komisariat. Ai është ndaluar pranë stadiumit ‘Qemal Stafa’.

Sipas policisë avokati i njohur ka qenë në timon teksa kishte konsumuar alkool mbi normat e lejuara./lapsi.al

.

Comments
To Top