Ferizaj

Arrestohen tre persona në Ferizaj (Video)


Publikuar më:


Ferizaj.28.01.2019. Rreth orës 20:00 në Bibaj të Ferizajt  policia e Ferizajt ka arrestuar  tre persona.

Në një pikë karburanti në fshatin Bibaj të Ferizajt  policia  rajonale e Ferizajt ka arrestuar tre person.
Nga videot, dërguar nga një qytetarë nga vendi i ngjarjes shihet se forca të policisë kanë ndalur një vetur në një pikë karburanti dhe ka arrestuar tre persona të cilët gjendeshin në makinë.

Nuk ka ndonjë konfirmim zyrtarë për shkaqet e arrestimeve.

To Top