Ferizaj

Arrestohen plaçkitësit e një shtëpie


Publikuar më:


Ferizaj.21.12.2016.  Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar në Ferizaj pasi që të njëjtit bashkë me një të dyshuar tjetër, i mitur kanë hyrë me forcë në shtëpinë e një femre duke dëmtuar një dritare dhe nga aty kanë vjedhur një televizor dhe disa gjëra tjera.

Sendet e vjedhura i janë kthyer viktimës, ndërsa dy të dyshuarit me vendim të prokurorit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

Comments
To Top