Ferizaj

Arrestohen dy persona për prostuticion


Publikuar më:


Dy persona janë arrestuar në Ferizaj për detyrim në prostitucion

Departamenti i hetimeve ka arrestuar në Ferizaj përkatësisht në rrugën “Rexhep Bislimi” dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër. Sipas raportit të policisë thuhet se të dyshuarit janë arrestuar nën dyshimin e bazuar se kanë kryer detyrim në prostitucion.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Comments
To Top