Sport

Arbër Zeneli ka një lutje për Dardanët (FOTO)


Publikuar më:


Po ashtu ai ka kërkuar përkrahjen e tifozëve pasi ky takim është shumë i rëndësishëm për vazhdimësinë në kualifikimet për Kupën e Botës ‘Ruisa 2018’.

“Shpresojmë në një rezultat pozitiv ndaj Ukrainës. Na duhet mbështetja e juaj tifozë. Forca Kosova”, ka shkuar Zeneli në Facebook.

Zeneli ishte pjesë e skuadrës ndaj Kroacisë dhe krijoi një nga rastet më të mira në takim.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top