Ferizaj

Anulohet ndeshja Ferizaj – Llapi për shkak të borës


Publikuar më:


Sot në program ishte paraparë të luhet ndeshja mes Ferizajt dhe Llapit, megjithatë kjo është anuluar për shkak të kushteve të papërshtatshme klimatike.

Gjyqtari kryesor i ndeshjes, Gramos Shala së bashku me dy kapitenët e skuadrave kanë marrë vendim që ndeshja të mos zhvillohet për shkak të motit të ligë me borë dhe erëra të forta.

Orari i zhvillimit të ndeshjes do caktohet nga FFK-ja!

To Top