Sport

Ancelotti paralajmëron Zidane-n: Championsi nuk të jep një mundësi të dytë


Publikuar më:


73b15b7fd275a0c454882a9854cabc27_XL

Carlo Ancelotti ka paralajmëruar Zinedine Zidane që të ketë kujdes në ndeshjet e ardhshme në Ligën e Kampionëve.

Ish trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti ka këshilluar trajnerin Zinedine Zidane që të ketë kujdes me ndeshjet e ardhshme në Ligën e Kampionëve. Ai tha se Zidane dhe lojtarët duhet ta analizojnë me kujdes ndeshjen e parë kundër Wolfsburgut, pasi Liga e Kampionëve nuk të jep një mundësi të dytë. “Zidane dhe lojtarët duhet ta analizojnë mirë ndeshjen ndaj Wolfsburgut, pasi përmbysja nuk është e lehtë. Në Ligën e Kampionëve nuk ka mundësi të dytë”, tha Ancelotti për Marca.

Comments
To Top