Ferizaj

Analistët vlerësojnë: Agim Aliu është i pamposhtur, ka punuar shumë për Ferizajn


Publikuar më:


Gjatë emisionit “Politiko” në Kanal 10, analistët Arben Ahmeti, Halil Matoshi, Krenar Shala, Shqipe Pantina, Adrian Çollaku dhe Aulonë Mehmeti duke komentuar kandidaturat për kryetar të Komunës së Ferizajt në zgjedhjet lokale që priten të mbahen në vjeshtë, theksuan se Kryetari aktual, Agim Aliu ka zhvilluar projekte të shumta që kanë transformuar Ferizajn, ka mbështetjen e qytetarëve dhe si i tillë është i pamposhtur në zgjedhjet lokale të këtij viti.
Detajet gjeni në videon e plotë të bashkëngjitur.


To Top