Lajme

Aksion kundër veturave të padoganuara [Foto]


Publikuar më:


policia_7948

​Dogana e Kosovës, bashkë me Policinë dhe EULEX-in, kanë nisur një aksion në tregun e veturave në Prishtinë, ku po kërkojnë vetura të pa doganuara.

Sipas një polici që është në vendin e ngjarjes, veturat nuk guxojnë të shiten pa qenë të doganuara./Kp

12987974-10153455347446332-1110267213-n

13000682-10153455347436332-1432956921-o

Comments
To Top