Lajme

Aksindet i rëndë në Veternik, lëndohen disa persona (Foto +16)


Publikuar më:


Dëshmitari i cili ka dërguar edhe fotografitë e aksidentit thotë se aty janë përfshirë një Golf, një BMW dhe një Renault.

Në vendin e ngjarjes kanë dal Policia dhe Zjarrfikësit, ku edhe iu është dhënë ndihma e parë të lënduarave, të cilët më pas janë dërguar për në QKUK, numri i të cilëve ende nuk dihet.

Comments
To Top