Lajme

Aksidentohet rëndë një veturë e KFOR-it me një autobus (Foto)


Publikuar më:


Untitled1

Një aksident ka ndodhur sot në mëngjes në dalje të Fushë Kosovës, afër pikës së derivateve të naftës Hib Petrol.

Në aksident janë përfshirë një autobus dhe një automjet i KFOR-it, raporton lajmi.net.

Nga fotot e siguruara nga lajmi.net, shihet se vetura e KFOF-it, ka goditur pjesën e pasme të autobusit, i cili është linjës Grabovc – Prishtinë.

Nuk raportohet se në aksident ka pasur të lënduar. /lajmi.net

1

4-16 3-24

Comments
To Top