Lajme

Aksidentohen nxënësit në Pukë, katër të lënduar


Publikuar më:


11802040-955892114475486-1755579756-n-650x358

Katër nxënës të shkollës në fshatin Qelëz në Pukë mbetën të plagosur pasi mjeti me të cilin udhëtonin u përplas me një fuoristradë.
Nxënënsit u dërguan në spital për të marrë ndihmën mjekësore dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Dy drejtuesit e automjeteve do të merren në pyetje për hedhur dritë rreth ngjarjes./lapsi.al

 

Comments
To Top