Lajme

Aksident në rrugën Tiranë – Durrës, pasagjerët bllokohen në veturë (Video)


Publikuar më:


Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar poshtë saj.

Video e aksidentit është publikuar në internet nga Harta Dixhitale e Aksidenteve Rrugore, ku shihen se pasagjerët kanë mbetur të bllokuar në makinë dhe disa efektivë të policisë që përpiqen t’i nxjerrin, shkruan Lapsi.al.

.

Comments
To Top