Ferizaj

Aksident në rrugën Ferizaj- Gurrëz, përfshihen tri automjete


Publikuar më:


Rreth orës 19:30 në rrugën Ferizaj-Gurrëz ka ndodhur një aksident komunikacioni. Në këtë aksident janë përfshirë tri automjete.

Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i policisë Rajonale në Ferizaj, toger Agim Gashi.

“Rreth orës 19;30 në rrugën Ferizaj-Gurrëz , në afërsi të “Mileniumit” ka ndodhur një aksident komunikacioni ku janë përfshirë tri makina. Me këtë rast lëndime të lehta kanë marrë dy persona të cilët janë dërguar në Emergjencën e Spitalit të Ferizajt . Në vendin e ngjarjes menjëherë kanë dalë ndihma e shpejtë dhe policia. Njësiti policorë po merret me rastin dhe shkaqet e aksidentit” ka thënë Gashi.

To Top