Ferizaj

Aksident në rrugën e Reçakut, dyshohet për të lënduar


Publikuar më:


Rreth orës 18 në rrugën e “Reçakut” në Ferizaj ka ndodhur një aksident mes dy makinave.

Aksidenti ka ndodhur afër pompës së benzinës dhe dyshohet se ka edhe të lënduar.

Ekipi i emergjencës ka dalë në vendin e ngjarjes për të ndihmuar të lënduarit.

Ndërsa policia e trafikut po merret me rastin.

Rastin për Ferizajpress e ka konfirmuar edhe  Majori Qazim Reka  nga Policia rajonale e Ferizajt

“Në rrugën e Reçakut ka ndodhur një aksident  mes dy veturave. Një persona ka marrë lëndime dhe është duke u trajtuar në emergjencë” ka thënë Major Reka

Majori Qazim Reka ka apeluar te vozitësit për kujdes të shtuar pasi këto ditë  feste edhe komunikacioni është shumë i rënduar.

To Top