Ferizaj

Aksident në Ferizaj, një i vdekur e katër të lënduar


Publikuar më:


Në fshatin Varosh të Ferizajt ka ndodhur një aksident i rëndë me fatalitet.

Një automjet është aksidentuar në Varosh dhe sipas dëshmitarëve, të cilët edhe i dërguan informatat dhe fotografitë në FerizajPress, një person ka vdekur, ndërsa katër të tjerë janë lënduar rëndë.

Të lënduarit janë duke u trajtuar në spital./FerizajPress

Comments
To Top