Ferizaj

Aksident në Ferizaj, katër persona me lëndime të lehta


Publikuar më:


Rreth orës 4:20   të mëngjesit në rrugën  magjistrale,tek rrethi afër HIB Petroll ka ndodhur një aksident komunikacioni.

Në këtë aksident  i cili  sipas   deklaratës së zëdhënësit të policisë, është  vetë shkaktuar nga vetura mercedes  kanë marr lëndime të lehta 4 persona të cilët janë trajtuar në emergjencën e Spitalit në Ferizaj.

“Vetura mercedes sipas  xhirimeve që ka policia e trafikut  për shkak të shpejtësisë së madhe   tek rrethi ka humbur drejtimin dhe ka goditur edhe një veturë në parking. Për fat  katër të lënduarit kanë marr vetëm lëndime të lehta   e të cilët janë trajtuar në emergjencën e spitalit të Ferizajt” ka thënë Nexhat Xhokli nga policia rajonale e Ferizajt.

Policia e trafikut  ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke u marr me rastin.

Comments
To Top