Ferizaj

Aksident nē Dubravë të Ferizajt


Publikuar më:


Në hyrje të fshatit Dubravë të Ferizajt para pak çastesh ka ndodhur një aksident komunikacioni.

Aksidenti është shkaktuar pasi që drejtuesi i automjetit ka humbur drejtimin dhe ka goditur shtyllën e rrymës elektrike.

Njëri nga udhëtaret  I.H  i cili gjendej në makinë tha për Ferizajpress se  aksidenti ka ndodhur pasi  kanë kaluar kthesën dhe vozitësi ka humbur drejtimin.

Me këtë rast vozitësi i  makinës A.M  nga Ferizaj (rreth moshës 30 vjeçare) ka marrë lëndime të lehta trupore dhe sipas mjekut kujdestarë në  Emergjencën e Spitalit është jashtë rrezikut për  jetë.

Si pasojë e këtij aksidenti është këputur edhe shtylla elektrike e cila ka lënë  këtë pjesë pa  furnizim me rrymë elektrike

Policia e trafikut gjendet në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin, raporton FerizajPress.com nga vendi i ngjarjes.

Eedhe ekipet e KEDS-it  gjenden në vendin e ngjarjes dhe po mundohen ta nxjerrin makinën e cila është bllokuar nga shtylla elektrike./ferizajpress.com

 

12970359_1030910490289197_462396562_o 12970562_1030910460289200_1067734467_o 12980901_1030910550289191_388601958_o 13000561_1030910390289207_1979473577_o

13000597_1030923190287927_1089984736_o 12970283_1030923143621265_780514549_o

Comments
To Top