Ferizaj

Aksident në Dardani të Ferizajt, ka të lënduar


Publikuar më:


Para pak çastesh  në Dardani të Ferizajt ka ndodhur një aksident komunikacioni. Me këtë rast në aksident janë përfshirë një makinë dhe një motoçiklete.

Sipas dëshmitareve dyshohet se drejtuesi I motoçikletës është i lënduar, por end nuk ka ndonjë konfirmim zyrtarë.

Ndihma e parë dhe policia sapo kanë arritur në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

To Top