Ferizaj

Aksident komunikacioni me  fatalitet


Publikuar më:


Para pak  çastesh në rrugën  “12 Qershori” ka ndodhur  një aksident me fatalitet  ku  ka pësuar një i moshuar.

Rastin e ka konfirmuar edhe  zëdhënësi i policisë Agim Gashi .

“Ka ndodhur një aksident dhe policia është n vendin e ngjarjes dukë u marrë me  rastin” ka thënë  Gashi.

Pritet që së shpejti  policia të japë versionin zyrtar   për shkaqet e këtij kasidenti

Comments
To Top