Ferizaj

Aksident komunikacioni në Talinoc të Ferizajt


Publikuar më:


Ferizaj. 15.12.2018. Në orët e mëngjesit  në rrugën Talinoc-Sazli ka ndodhur njëaksident komunikacion ku një makinë  ështërrokullisur jasht rrugës.

Me këtë rast përsoneli i emergjencës ka bërë tëditur se nuk kanë pasur thirrje por dy persona të lënduar  janë sjellë vetë nga qytetarët  në emergjencën e qytetit. Të lënduarit po trajtohen në Emergjencën e Spitalit të Ferizajt

Në foton e  dërguar nga një qytetarë shihet  se makina  është mjaftë e dëmtuar.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me shkaqet e aksidentit.

To Top