Ferizaj

Aksident komunikacioni në Gurëz (Gërlicë) të Ferizajt (Foto)


Publikuar më:


Para pak çastesh ne hyrje të fshatit Gurëz (Gërlicë) të Ferizajt ka ndodhur një aksident i komunikacionit.

Nuk raportohet për të lënduar  por dëmet material janë të konsiderueshme.

Policia e trafikut gjendet në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Gerlic 14101743_10208497758779811_610198219_n 14137731_10208497758819812_2137173611_n 14111711_10208497758939815_2023474587_n

Comments
To Top