Ferizaj

Aksident komunikacioni në Dardani të Ferizajt (Video)


Publikuar më:


Ferizaj.10.01.2019. Rreth orës 17:30 në Dardani të Ferizajt ka ndodhur një aksident i komunikacionit.

Me këtë aksident janë përfshirë tre makina pr si duket më së keqi ka kaluar makina e udhëtarëve me më shumë dëmë materiale.

Nga një video e dërguar nga një qytetar shihen makina e aksidentuara si dhe gjendja e  rrugës e cila shihet se është ende e mbulur me borë dhe paraqet vështirësi për qarkullim.

Nuk  raportohet për të lënduar.

To Top