Lajme

Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë


Publikuar më:


Në këtë aksident është përshirë një kamionetë dhe një veturë e udhëtarëve, por fatmirësisht kishte vetem të lënduar dhe dëme matriale. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe komunikacioni është bllokuar për pak kohë.

15450995_10157916853020301_1486117008_n 15435934_10157916853410301_24337131_n

15451075_10157916853120301_1889047207_n

 

.

Comments
To Top