Lajme

Aksident i rëndë në Lipjan


Publikuar më:


Një person ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksidenti, të rëndë trafiku që ka ndodhur sot rreth orës 11:15 në të ashtuquajturin “Udhëkryqi i Lipjanit”.

Ngjarjen për GazetaBlic.com e ka konfirmuar Policia e Trafikut Rajonal në Prishtinë. Sipas tyre, aksidenti ka ndodhur në mes dy veturave dhe një kamioni të markës MAN.

Në fotot e siguruara nga LipjaniNews vërehet çartë se vetura e markës Golf 2 ka pësuar më së shumti dëme materiale./© GazetaBlic.com

AKSIDENTI 01 AKSIDENTI 2

The post Aksident i rëndë në Lipjan appeared first on GazetaBlic.

Comments
To Top