Ferizaj

Aksident  i rëndë  në hyrje të tunelit në Kaçanik


Publikuar më:


Në magjistralen Hani Elezi-Kaçanik rreth orës 13:00 ka ndodhur një aksident i rëndë komunikacioni ku sipas dëshmitarëve ka edhe të lënduar.

Një qytetarë  nga Hani Elezit ka dërguar në redaksinë e FerizajPress disa foto nga një aksident i cili ka ndodhur në hyrje të tunelit të dytë në  drejtim të Kaçanikut.

Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi rajonal i Policisë së Kosovës Agim Gashi.

“Në këtë aksident përveç dëmeve materiale, dy shoferët e veturave kanë pësuar lëndime të lehta  trupore. Rruga më pas është hapur shumë shpejt dhe është e lire për qarkullimin e veturave”, ka thënë Gashi.

15731290_128537324309012_213763318_n 15712987_128537357642342_1802978034_n 15724151_128537374309007_2019365669_n

 

Comments
To Top