Ferizaj

Aksident i rëndë në Babush të Ferizajt, ka të lënduar (Foto)


Publikuar më:


aksident

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Babush të Ferizajt në mes një kombi busi dhe një veture të tipit BMW, raporton Indeksonline.

Të paktën dy persona janë lënduar nga aksidenti dhe ndihma e shpejt ka arritur në vend ngjarje për t’i marr të lënduarit.

Në fotografitë që ka siguruar Indeksonline shihet se vetura BMW është përplasur prapa, ndërsa kombi busi përpara.

Policia shihet se ka dal në vend ngjarje për ta hetuar rastin e aksidentit.aksident aksi

Comments
To Top