Lajme

Aksident i rëndë në aksin rrugor Fushë Krujë-Milot (Foto)


Publikuar më:


Foto-ilustrim

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar apo viktima nga ky aksident, ndërkohë që policia po punon në vend ngjarje për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit si dhe identifikimin e personave që kanë qenë në automjet.

aks

aksi

Comments
To Top