Ferizaj

Aksident i rëndë afër Ferizajt, pjesëtarë të KFOR-it në vendin e ngjarjes


Publikuar më:


Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në autostradën “Arben Xhaferi”, saktësisht në Babush të Ferizajt.

Nga pamjet e publikuara shihet një ndihmë e shpejtë, e cila ka dal në vendin e ngjarjes për t’iu dalë në ndihmë të aksidentuarve.

Poashtu shihet edhe një veturë dhe pjesëtarë të KFOR-it të cilët iu kanë ndihmuar të aksidentuarve.

Nuk dihet nëse ata gjendeshin në momentin kur ndodhi aksidenti, ose janë të përfshirë në aksident.

Nuk dihen rrethanat që çuan deri të ky aksident

To Top