Lajme

Akoma festë në Skënderaj [FOTO]


Publikuar më:


inaugurimi-i-thacit-president-780x439

Zgjedhja e Hashim Thaçit president, më saktësisht përfundimi i ceremonisë së inaugurimit të tij në këtë pozitë, ka bërë që deputetja e PDK-së Ganimete Musliu, të festojë edhe sot, shkruan GazetaBlic.

Duke qëndruar në Skënderaj, Musliu ka njoftuar se atje akoma po feston. Dhe madje, jo vetëm.

“Atmosferë e mirë në Skenderaj… Festë…Hajde more urime Presidenti”, ka shkruar deputetja në facebook, me ç’rast ka publikuar fotografinë e mëposhtme. /G.Blic/

12963372_10154047126308006_8858742099227872561_n

Comments
To Top