Lajme

Ahmeti bën thirrje për kujdes në komunikacion


Publikuar më:


Shpend Ahmeti

Ahmeti në një postim në facebook ka thënë se rrugët e Prishtinës janë të kalueshme dhe në gjendje të mirë.

Ai ka thënë se në disa fshatra paraqiten vështirësi,por që edhe ato do të pastrohen gjatë ditës

“Rrugët e Prishtinës janë të gjitha të kalueshme dhe në gjendje të mirë. Ka ende fshatra ku ka vështirësi por edhe ato gjatë ditës do të pastrohen edhe më tutje. Pas ditës së sotme priten temperatura shumë të ulta, andaj edhe njëherë ju lusim për kujdes të shtuar në komunikacion”, ka shkruar Ahmeti./ Lajmi.net/

.

Comments
To Top