Sport

Adriano refuzon klubin e ri, arsyeja është qesharake


Publikuar më:


Adriano ka mohuar spekulimet se mund të rikthehet në futboll.

Në një pyetje nëse do t’i bashkohet klubit brazilian Flamendo, ai u përgjigj: “Jo, jam shumë i trashë”, përcjell “lajmi.net”.

Adriano ka shkatërruar karrierën e tij pas probleme me mbipeshën dhe depresionin.

Kurse, së fundmi ka vizituar ish skuadrën e tij Inter ku u nderua nga klubi me një mirënjohje. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top