Ferizaj

AAK uron Kërshëndellat


Publikuar më:


AAK, dega në Ferizaj përmes një komunikate u ka uruar besimtarëve katolik Kërshëndellat.

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës-Dega në Ferizaj i uron gëzuar Krishtlindja, për të gjithë besimtarët e besimit katolik. Paqe e dashuri mes nesh, le të mbizotrojë shëndeti dhe mbarësia në zemrat tona, i uroj kryetari i degës z.Xhavit Zariqi në mikpritjen e ngrohtë të Don Viktor Sopi.

E bëfshi për shumë mote!

To Top