Ferizaj

AAK në Ferizaj bënë homazhe te varrezat e Dëshmorëve të Kombit: “Pushoni të qetë, Kosova ka Ushtrinë”


Publikuar më:


Një ditë pas vendimit të Kuvendit të Kosovës për formimin e Ushtrisë së Kosovës, AAK, dega nëFerizaj ka bërë homazhe te varrezat e Dëshmorëve në Ferizaj.

Për nder të formimit të Ushtrisë së Kosovës, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dega në Ferizaj, bëri nderime dhe homazhe në Varrezat e Dëshmorëve të Kombit të UÇK-së në Ferizaj, me moton: “PUSHONI TË QETË, KOSOVA KA USHTRINË”.


To Top