Lajme

AAK ia kthen borxhin Vetëvendosjes, ia merr anëtarësinë në Kaçanik (Foto)


Publikuar më:


Deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, në llogarinë e tij në Facebook ka publikuar disa fotografi nga Kaçaniku. “Sot i pritëm edhe disa anëtarë të ri që përditë po bëhen pjesë e familjes së AAK’së”, ka shtuar ai, ku ndër anëtarët e rinj shihet edhe ish-kandidati i LVV për kryetar të Kaçanikut, Shukri Luta.

Daut Haradinaj sot ka vizituar Kaçanikun, ku përmes disa fotografive ka treguar se AAK bëhet me anëtarë të rinj. Ndër ta është edhe ish-kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Kaçanikut, Shukri Luta.

“Në Ivajë të Kaçanikut, me anëtarë e simpatizantë të AAK-së. Të gatshëm për t’i dhënë Kaçanikut dhe Kosovës, duke e rreshtuar drejt dhe për interes të vendit. Sot i pritem edhe disa anëtarë të ri që përditë po bëhen pjesë e Familjës së AAK-së!”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

daut1

daut2

daut3

Comments
To Top