Lajme

AAK apel VV-së: Mos i joshni deputetët (Video)


Publikuar më:


aak-pal-lekaj

Përveç listës se përbashkët, pikë ndarëse në mes të dy partive më të mëdha opozitare në vend po vlerësohet edhe kalimi i deputetes Donika Kadaj- Bujupi nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës në Lëvizjen Vetëvendosje.

Në AAK, thonë se kjo parti është e ndërtuar mbi bazën e parimeve të shëndosha dhe se kjo parti e ka argumentuar disa herë që nuk tradhton partnerët e sajë.

Për më shumë ndiqeni kronikën në video:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3lpuSAvpoL8?feature=oembed]

Comments
To Top