Sport

A është ndarë Gjimshiti nga e dashura serbe? Zbulohet e vërteta


Publikuar më:


Mediat në Shqipëri raportuan se mbrojtësi shtatlartë i ka dhënë fund lidhjes me të dashurën, Alisa.

Por, në këtë lajm nuk ka asgjë të vërtetë. Në një prononcim për Prive, e dashura e futbollistit të njohur e ka mohuar plotësisht këtë.

“Sigurisht, e pashë lajmin. Normalisht, nuk është i vërtetë. Me ne çdo gjë është në rregull, se di pse ata gjithmonë po shpikin”, është shprehur bukuroshja.

Tutje, ajo ka sqaruar se përse ka marrë vendimin të mos ketë foto më me Beratin në rrjete sociale.

‘Ne nuk postojmë jetën tonë private të dashurisë në Instagram sepse mendojmë që kjo nuk është interesante dhe jo gjithçka duhet zbuluar në publik. Javën e kaluar ishim në Itali‘ – përmbylli Alisa prononcimin e saj.

Për të hequr gjithë dilemat e mundshme, ajo dërgoi për redaksinë e emisionit Prive edhe një foto të shkrepur së fundmi mes dyshes ku gjithçka në lidhje vërtetohet se po ec për mrekulli.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top